Polityka prywatności

1. Cukiernia Markiza s.c. Iza Szczęsna, Karol Szczęsny przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Cukiernia Markiza s.c. Iza Szczęsna, Karol Szczęsny nie gromadzi i nie przechowuje za pośrednictwem strony internetowej żadnych danych osobowych w myśl ogólnego ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422).
3. Cukiernia Markiza s.c. Iza Szczęsna, Karol Szczęsny pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizy statystyk odwiedzin, ustalenia, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
4. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony firmy Cukiernia Markiza s.c. Iza Szczęsna, Karol Szczęsny wyrażacie Państwo zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzacie  się Państwo na używanie przez nas ciasteczek, prosimy zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania naszej strony internetowej.
5. Cukiernia Markiza s.c. Iza Szczęsna, Karol Szczęsny używa ciasteczek, aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, a także  do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo, jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
6. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
7. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT
8.Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce https://www.cukierniamarkiza.com.pl/polityka-prywatnosci/

Szanowni Państwo,

zamówienia na ciasta, torty i wypieki prosimy składać wyłącznie pod numerem telefonu

22 722 90 62

lub osobiście w

sklepiku przy Cukierni Markiza.

Zamówienia prosimy składać na minimum 2 dni robocze przed terminem odbioru zamówienia.

This will close in 0 seconds